WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

O nas

Strona główna → O nas

NOXMEDIA – DOWIEDZ SIĘ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

Naszą agencję filmową tworzą ludzie połączeni pasją. To zespół profesjonalistów, codziennie pracujących nad koncepcjami reklamowymi na potrzeby biznesu. Dla nas liczy się kreatywność, marketingowe podejście i tworzenie unikalnych produkcji wideo, które będą działały na wyobraźnię i zapewnią naszym klientom sukces.

Realizacja dobrego filmu to przede wszystkim umiejętność wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania klienta, wyciągania wniosków i proponowania konkretnych rozwiązań, które sprawią, że produkcja będzie jeszcze lepsza. Każdy film powinien nieść ze sobą jakąś historię – ludzką, firmy, przedsięwzięcia lub produktu. To nie ambitne zdjęcia i montaż przesądzają o powodzeniu realizacji, lecz sztuka wzbudzania emocji.

Nasza agencja filmowa działa na terenie całej Polski, jednak ze względu na lokalizację najczęstszym miejscem najszej pracy są Katowice.

 

DLACZECZGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Realizujemy całość prac kompleksowo. Przedstawimy plan działania i scenariusz, zajmujemy się produkcją oraz postprodukcją, tak aby film, trafiający do klienta, był od razu gotowy do prezentacji. Naszymi podstawowymi atutami są: jakość produkcji i zaangażowanie każdego członka ekipy. Jesteśmy dumni z każdego zrealizowanego projektu, ale tak naprawdę liczy się satysfakcja klienta oraz to, aby film spełnił swoją funkcję – kreował pozytywny wizerunek firmy i zachęcał do kupna produktu lub usługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę, umiejętności i najwyższej jakości sprzęt. Wszystkie te elementy są konieczne, by sprostać codziennie stawianym przed nami wymaganiom.

 

 

PRACUJEMY NA KORZYŚĆ TWOJEJ FIRMY!

Celem agencji filmowej NOXMEDIA jest pomoc w wypromowaniu produktów i usług, a także tworzeniu pozytywnego wizerunku marki. Dzięki filmom promocyjnym i animacjom reklamowym dotarcie do szerokiego grona klientów i partnerów biznesowych staje się łatwiejsze. Nie tylko tworzymy dobre spoty, ale również pomagamy w opracowaniu strategii marketingowej opartej na promocji wideo. Nasze filmy działają na wyobraźnię, przyciągają klientów i sprzedają!

 

  • Przygotowujemy filmy i animacje reklamowe – perswazyjne, przyciągające i przede wszystkim doskonale zmontowane filmy na potrzeby reklamy telewizyjnej i internetowej.

  • Tworzymy profesjonalne filmy wizerunkowe – dla korporacji, spółek, przedsiębiorstw i małych firm, słowem – dla każdego. To sposób na kreowanie pozytywnego wizerunku marki.

  • Promujemy produkty, usługi i biznesy – spoty i animacje produktowe to doskonała możliwość na przedstawienie oferty szerokiemu gronu odbiorców. W internecie, telewizji, na targach branżowych czy spotkaniach biznesowych.

  • Oferujemy wsparcie dla innych agencji filmowych – dysponujemy obszernym zapleczem sprzętowym i chętnie pomagamy innym studiom filmowym, zarówno naszym sprzętem, ludźmi, jak i doświadczeniem. Proponujemy podwykonawstwo lub współpracę partnerską.

  • Dysponujemy zaawansowanym sprzętem – aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki temu posiadamy wyłącznie wysokiej klasy sprzęt oraz oprogramowanie do tworzenia animacji i obróbki wideo.

 

Agencja filmowa NOXMEDIA – filmy promocyjne Śląsk! Profesjonalne realizacje filmowe na potrzeby biznesu.  


Dragon Winch - film promocyjny

Film wizerunkowy dla producenta wyciągarek samochodowych - firmy Dragon Winch. W rolach głównych Dominik Strzelec i Paulina Marciniak.


Winkhaus - film wizerunkowy

Film wizerunkowy dla firmy Winkhaus, zrealizowany z okazji 25-lecia firmy


Farmona - film korporacyjny

Film korporacyjny zrealizowany na zlecenie firmy Farmona zajmującej się produkcją naturalnych kosmetyków.


Partner Tele - film promocyjny

Film promocyjny dla krakowskiej firmy Partner Tele zajmującej się dystrybucją i produkcją akcesoriów GSM.


MK Wind - film wizerunkowy

Film prezentujący ofertę warszawskiej firmy MK Wind w zakresie sprzedaży turbin wiatrowych.


Na szlaku Ziemi Łukowskiej

Film promocyjny zrealizowany na zlecenie Lokalnej Grupy Działania Razem ku lepszej przyszłości działającej na terenie powiatów łukowskiego i ryckiego.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych