WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Animacje

promocyjne i reklamowe

instruktażowe i produktowe

Strona główna → Oferta → Animacje

ANIMACJE REKLAMOWE, PROMOCYJNE I INSTRUKTAŻOWE

Animacje są jednym z ciekawszych sposobów promocji. Atrakcyjna forma przystępna zarówno dla dojrzałego odbiorcy, jak i dla młodszych widzów sprawia, że animowane filmy reklamowe cieszą się sporą popularnością.

Produkcja powstaje w komputerowym studiu filmowym we współpracy z najlepszymi grafikami, scenarzystami, animatorami oraz lektorami. Tworzymy w pełni animowane filmy lub produkcje zawierające animowane elementy, które uatrakcyjniają przekaz. Wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie graficzne, umożliwiające powstanie wysokich jakościowo produkcji dla firm, korporacji i organizacji. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i marketingowemu podejściu wiemy, jak stworzyć film, który przyciągnie wielu klientów!

 

Animacje doskonale sprawdzą jako:

  • Film reklamowy

  • Film promocyjny

  • Film produktowy

  • Film instruktażowy

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ANIMACJĘ?

Filmy animowane są bez wątpienia ciekawe formą promocji, trafiają do różnych grup odbiorców i dają szerokie możliwości. To nieskończony potencjał, który wiemy jak wykorzystać. Większość czynności odbywa się na miejscu, możesz mieć łatwy podgląd na postęp prac i formę animacji, a wszelkie poprawki nanoszone są w programie komputerowym bez konieczności nagrywania nowych scen w plenerze.

Łatwość produkcji sprawia, że można zrealizować bardzo zaawansowane projekty, nawet takie, które w innych warunkach byłyby trudne do osiągnięcia. Ale animacje to nie tylko efektowny wygląd, to także prostota formy. Skuteczny firm promocyjny to nie taki, który będzie przeładowany mnóstwem efektów, a taki, który zainteresuje odbiorcę i skłoni go do kupna produktu lub skorzystania z usługi.

 

WYKONUJEMY ANIMACJE REKLAMOWE, PROMOCYJNE I INNE

Zgrabna animacja, perswazyjny podkład lektorski, a do tego ciekawy scenariusz oraz wykonanie i mamy gotowy przepis na przyciągającą animację promocyjną. Tym właśnie się zajmujemy i z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie taki animowany film reklamowy, który podbije serca klientów!

 

Studio animacji NOXMEDIA oferuje:

  • Animacje 2D

  • Infografiki

  • Animacje produktowe i instruktażowe

  • Filmy animowane – kreskówki

 

Studio reklamowe NOXMEDIA zajmuje się tworzeniem animacji, prezentacji produktów, a także projektowaniem infografik, będących prostą i przejrzystą formą przekazywania informacji. Pomożemy dobrać odpowiednią formę do konkretnej sytuacji, by osiągnąć oczekiwane rezultaty. Animacje to atrakcyjny sposób promocji usług i artykułów na targach branżowych, czy konferencjach biznesowych.


SimpliGo

Przygotowany we współpracy z RJ Comms spot promujący usługi oferowane przez SimpliGo.


RynekZlota24.pl

Animacja promocyjna przygotowana na zlecenie Mennicy Wrocławskiej i przeznaczono do wyświetlania na stronie rynekzlota24.pl


VienGuard

Animacja promująca nowatorskie rozwiązania VeinGuard służące do kontroli dostępu.


Focus Telecom - Telemarketing

Animacja promująca rozwiązanie do wsparcia telemarketingu oferowane prze Firmę Focus Telecom Polska.


Lepsze Zabrze - spot wyborczy

Spot wyborczy zrealizowany na zlecenie KWW Lepsze Zabrze z okazji wyborów samorządowych w 2014 roku.


Go2Target

Przygotowane wspólnie z agencją Lemon Concept animacja promocyjna usługi Go2Target.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych