WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Animacje instruktażowe i produktowe

animowane instrukcje obsługi

skuteczna reklama produktu

Strona główna → Oferta → Animacje → Animacje instruktażowe i produktowe

ANIMACJE INSTRUKTAŻOWE I PRODUKTOWE – SKUTECZNA REKLAMA PRODUKTU

Jak przedstawić zasadę działania skomplikowanego urządzenia? Albo jak stworzyć koncepcję przedmiotu, który jeszcze jest w fazie pomysłu i dopiero ma pojawić się na rynku? Odpowiedź jest prosta: poprzez animacje produktowe. To niezwykle atrakcyjny sposób prezentacji. Animowana forma daje ogromny potencjał, a sam film może pełnić nie tylko funkcję reklamową, ale również informacyjną lub edukacyjną.

Za pomocą animacji możemy pokazać te produkty, których jeszcze fizycznie nie ma, bądź są dopiero w fazie projektowania. To także doskonała forma promocji dla start-upów, poszukujących sponsorów np. na portalach crowdfundingowych. Za pomocą animacji można stworzyć wizualizację produktu, przedstawić zasadę jego działania i korzyści, jakie otrzyma klient, jeśli zdecyduje się na zakup. Taki model daje większe pole manewru niż zwykły film, gdyż można „zajrzeć” do wnętrza urządzenia, pokazać podzespoły, rozłożyć akcesoria na czynniki pierwsze i przedstawić zasadę działania. 

 

Studio animacji NOXMEDIA oferuje animacje promocyjne i produktowe

Pod pojęciem „animacja produktowa” kryje się znacznie więcej, niż zwyczajne przedstawienie produktu, w ten sposób można także zaprezentować usługę lub coś, co fizycznie nie istnieje np. oprogramowanie, aplikacje do smartfonów i wiele innych.

W agencji reklamowej NOXMEDIA wykonujemy profesjonalne animacje w technice 2D i 2.5D. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, marketingowemu podejściu i zaangażowaniu najlepszych grafików, możemy przygotować profesjonalne, ambitne i interesujące filmy animowane, prezentujące produkty, usługi i koncepcje.

Aby stworzyć jak najlepszą animację, która będzie w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom i przyciągnie uwagę odbiorców, najpierw przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb klienta, następnie przedstawiamy wstępną koncepcję. 

Proces realizacji animacji instruktażowych i produktowych w Noxmedia, faza koncepcyjna

Po zaakceptowaniu naszego pomysłu przechodzimy do realizacji, wykorzystując 100% kreatywności.

Proces realizacji animacji instruktażowych i produktowych w Noxmedia, faza produkcyjna

POMYSŁY NA ANIMACJE INSTRUKTAŻOWE I PRODUKTOWE

  • Instrukcja obsługi – krótki animowany film może posłużyć jako instrukcja obsługi do skomplikowanego urządzenia lub programu. W kilku krokach przejrzyście przedstawi zalety urządzenia i sposób użytkowania.

  • Prezentacja produktu – w internecie, telewizji, na targach, konferencjach itp. Dzięki krótkiej animacji z pewnością zachęcisz wielu użytkowników do przetestowania i zakupu Twojego produktu.

  • Koncepcja produktu – szukasz inwestorów? Nie wiesz, czy Twój pomysł wypali i czy znajdą się osoby chętne na zakup? Przedstaw odbiorcom atrakcyjną koncepcję w animowanej formie, wzbudź w nich zainteresowanie i chęć zakupu. To doskonała metoda na pozyskanie funduszy niezbędnych do realizacji celu.

 

Dzięki atrakcyjnej oprawie audiowizualnej, animacja może być bardzo skutecznym narzędziem marketingowym. Animacje wykorzystywane są w reklamie telewizyjnej i internetowej, a także na potrzeby prezentacji produktów podczas targów branżowych, spotkań biznesowych. To również możliwość urozmaicenia treści na stronie firmowej. 


X-Lander

Animacja przygotowana we współpracy z ERGO Design i prezentująca kolekcję wózków x-Lander.


Navington

Animacja przygotowana we współpracy z firmą ERGO Design i prezentująca kolekcję wózków Navington.


Krakowskie Biuro Festiwalowe - obieg dokumentów

Animacja instruktażowa na wewnętrzny użytek Krakowskiego Biura Festiwalowego. Cel: przekazanie pracownikom, zwłaszcza nowym, procedur związanych z podpisywaniem


Inter-Vion

Animacja produktowa zrealizowana dla dystrybutora produktów do pielęgnacji oraz ozdoby włosów Glamour Paris.


Iltex

Animacja produktowa zrealizowana dla producenta wyrobów z wełny - frmy Il-tex z Zawiercia.


Langlia - animacja instruktażowa

Animacja instruktażowa przygotowana we współpracy z firmą Lemon Concept.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych