WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Filmowanie dronem

Filmy z powietrza w produkcjach reklamowych i promocyjnych

Strona główna → Oferta Filmy i zdjęcia lotnicze z drona → Filmy lotnicze z drona

FILMY LOTNICZE Z DRONA

Filmowy przelot nad terenem inwestycyjnym, ujęcia pokazujące rozmach imprezy masowej, wideo promujące obiekt wypoczynkowy lub ekscytująca relacja z zawodów sportowych – to tylko kilka z wielu możliwości filmowania dronem. Do filmowania z powietrza wykorzystujemy dwa zaawansowane dronamy: DJI Phantom 4 oraz DJI S1000. Zwłaszcza ten drugi jest polecany do profesjonalnych ujęć na potrzeby produkcji, w których liczy się najwyższa jakość obrazu lub przewidywane są ujęcia po zmroku.

Drony w Noxmedia - DJI S1000 z Ronin-MX oraz Phantom 4

Filmowanie z powietrza pozwala na wykonywanie zachwycających kadrów, niemożliwych do uchwycenia inną metodą: ujęcia z wysokości, płynne przeloty nad plenerem, obiektami czy grupą ludzi; do tego ostre kadry, szerokie pole widzenia i rozdzielczość 4K. Filmowanie dronem wykorzystujemy do produkcji reklamowych i promocyjnych, filmów korporacyjnych i wizerunkowych, a także reportaży, videorelacji i innych materiałów, wymagających ujęć z powietrza. Umożliwiamy studiom filmowym wypożyczenie drona z operatorem lub podwykonawstwo w zakresie produkcji filmów lotniczych. Możemy dojechać w każde miejsce, by być w samym centrum wydarzeń. Nasi operatorzy posiadają niezbędne szkolenia, uprawnienia do kierowania dronami i wrodzony talent do tworzenia zapierających dech w piersiach ujęć

PORÓWNANIE NASZYCH DRONÓW

 

DJI Phantom 4

DJI S1000 + Ronin-MX

Czas pojedynczego lotu 15-20 minut 8-10 minut
Kamera P4 Sony A7s, możliwość montażu dowolnej kamery
Rozdzielczość filmu 4K (UHD), Full HD 4K (UHD), Full HD
FPS (ilość klatek na sekundę)

4K: 30

Full HD: 120

4K: 30

Full HD: 120

Bitrate video 60 mbit 100 mbit
Kodek video MPEG-4 AVC/H.264 XAVC S 4K
Obiektyw odpowiednik 20mm dowolny: 14-100 mm
Rekomendowane zastosowanie Nagranie wewnątrz pomieszczeń (np. hale produkcyjne, magazyny); lokalizacje z gęstą zabudową Produkcje, gdzie liczy się najwyższa jakość obrazu; nagrania po zmroku.
Ceny od 400 PLN netto od 1200 PLN netto

 

cennik Phantom 4                     cennik S1000 + Ronin-MX + Sony a7s


Polska z lotu ptaka

Niekomercyjny projekt pokazujący piękno Polski z lotu ptaka. Jest to nasza subiektywna lista miejsc, które my uznaliśmy za warte pokazania.


Dron na ślubie

Pokaz możliwości jakie daje wykorzystanie drona podczas ślubu.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych