WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Filmy i zdjęcia lotnicze z drona

Ujęcia z drona w filmach promocyjnych i reklamowych

Zdjęcia z powietrza do celów reklamowych

Strona główna → Oferta → Filmy i zdjęcia lotnicze z drona

UJĘCIA LOTNICZE Z DRONA W FILMACH REKLAMOWYCH I PROMOCYJNYCH

Sceny nagrywane z powietrza to zupełnie nowy sposób prezentacji miejsc, obiektów i wydarzeń. Z lotu ptaka można dostrzec całość planu, a nie tylko pewien fragment, uchwycony przez operatora kamery. Filmy i zdjęcia z drona podbijają świat reklamy i niezaprzeczalnie są na topie zarówno w produkcjach komercyjnych, jak i tych prywatnych np. na ślubach.

 

Wysokiej klasy drony PHANTOM 4 i DJI S1000

Drony w Noxmedia - DJI S1000 z Ronin-MX oraz Phantom 4

Studio filmowe NOXMEDIA dysponuje dwoma zaawansowanymi technicznie urządzeniami, wykonującymi przepiękne ujęcia z wysokości. Na potrzeby mniejszych produkcji oraz do nagrywania we wnętrzach (np. hale produkcyjne) wykorzystujemy drona Phantom 4, natomiast do wymagających projektów, gdzie liczy się najwyższa jakość, ostrość ujęć, czy szczegółowość zdjęć, używamy drona DJI S1000 z gimbalem Ronin-MX, któego można wyposażyć w dowolną kamerę lub aparat fotograficzny z dowolnym obiektywem. Jesteśmy jednymi z nielicznych w Polsce, którzy mają takie możliwości. Na potrzeby filmowe korzystamy z kamery Sony A7s. Zdjęcia wykonujemy aparatem Canon 5D Mk3. Agencjom filmowym chcącym wykorzystać włąsne kamery i aparaty oferujemy wykorzystanie naszej platformy (dron + gimbal). 

 

 

DJI Phantom 4

DJI S1000 + Ronin-MX

Czas pojedynczego lotu 15-20 minut 8-10 minut
Kamera P4 Sony A7s, możliwość montażu dowolnej kamery
Rozdzielczość filmu 4K (UHD), Full HD 4K (UHD), Full HD
FPS (ilość klatek na sekundę)

4K: 30

Full HD: 120

4K: 30

Full HD: 120

Bitrate video 60 mbit 100 mbit
Kodek video MPEG-4 AVC/H.264 XAVC S 4K
Aparat P4 Canon 5D mk3
Rozdzielczość i format zdjęć 4000x3000 px, RAW, DNG 5616x3744 px, RAW, CR2
Obiektyw odpowiednik 20mm dowolny: 14-100 mm
Rekomendowane zastosowanie Nagranie wewnątrz pomieszczeń (np. hale produkcyjne, magazyny); lokalizacje z gęstą zabudową Produkcje, gdzie liczy się najwyższa jakość obrazu; nagrania po zmroku.
Ceny od 400 PLN netto od 1200 PLN netto

 

Ujęcia z wysokości wymagają odpowiednich umiejętności, dlatego do obsługi dronów zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami. To doświadczeni operatorzy, którzy dokładnie wiedzą, w jaki sposób robić atrakcyjne ujęcia lotnicze. Filmy i zdjęcia z drona dostarczamy klientowi w formie surowego materiału do samodzielnej obróbki albo jako finalny produkt (film lub zdjęcia) gotowy do publikacji. Drony wykorzystujemy oczywiście także podczas produkcji własnych filmów reklamowych, promocyjnych czy wizerunkowych.

 

Filmy i zdjęcia z drona to propozycja dla:

  • Firm poszukujących atrakcyjnego modelu reklamy,

  • Agencji reklamowych i filmowych (podwykonawstwo),

  • Organizatorów wydarzeń plenerowych, zawodów sportowych, eventów,

  • Właścicieli hoteli i restauracji,

  • Klientów indywidualnych – śluby, jubileusze itp.

 

FILMOWANIE I ZDJĘCIA LOTNICZE

Agencja reklamowa NOXMEDIA oferuje atrakcyjne warunki współpracy zarówno dla klientów biznesowych (firmy, organizatorzy wydarzeń, właściciele hoteli), agencji filmowych oraz klientów indywidualnych (młode pary). Filmy lotnicze i zdjęcia z wysokości to wspaniały sposób, by przedstawić uroczystość, wydarzenie lub akcję plenerową, a także zaprezentować budynek, miejscowość albo konkretną lokalizację z zupełnie innego punktu widzenia. Gwarantujemy ujęcia zapierające dech w piersiach!

Proponujemy korzystne pakiety cenowe, uzależnione od czasu jaki dron spędzi w powietrzu. Ceny zaczynają się już od 400 PLN. Dojeżdżamy do każdego miejsca w całej Polsce. Wykonujemy ujęcia z powietrza, a także profesjonalne filmy promocyjne, wizerunkowe, reportaże i videorelacje.

 

cennik Phantom 4                     cennik S1000 + Ronin-MX + Sony a7s/canon 5d


Polska z lotu ptaka

Niekomercyjny projekt pokazujący piękno Polski z lotu ptaka. Jest to nasza subiektywna lista miejsc, które my uznaliśmy za warte pokazania.


Dron na ślubie

Pokaz możliwości jakie daje wykorzystanie drona podczas ślubu.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych