WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Filmy instruktażowe

filmy szkoleniowe

video kursy

Strona główna → Oferta → Produkcja filmowa → Filmy instruktażowe

SZKOLENIA W FORMIE VIDEO – FILMY INSTRUKTAŻOWE I SZKOLENIOWE

Filmy instruktażowe to propozycja dla przedsiębiorstw, prowadzących szkolenia np. dla nowych pracowników, a także korzystne rozwiązanie dla firm oferujących kursy i szkolenia. Tego rodzaju produkcje są też chętnie wykorzystywane jako instrukcje obsługi produktów (np. jak złożyć wózek dziecięcy) lub jako pokaz możliwości danego urządzenia.

Interesująca forma, wysoka zawartość merytoryczna i jednolitość informacji to główne, choć nie jedyne, zalety tego rodzaju produkcji. Dzięki filmom instruktażowym zniknie problem przekazywania odmiennych informacji przez różnych instruktorów. Taki spot można odtwarzać dowolną ilość razy, aż do przyswojenia wiedzy.

Studio filmowe NOXMEDIA zajmuje się przygotowywaniem filmów szkoleniowych na potrzeby przedsiębiorstw szkolących pracowników, firm szkoleniowych, agencji zatrudnienia i innych podmiotów gospodarczych. Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, by przekazać wiedzę w sposób rzetelny, a jednocześnie atrakcyjny dla odbiorcy. Nasze produkcje szkoleniowe to nie są zwyczajne filmy, w których wykładowca opowiada monotonnym głosem o danej problematyce. Jako agencja marketingowa doskonale wiemy, że liczy się nie tylko sam przekaz, ale również forma. Dlatego proponujemy kursy multimedialne z animacjami, grafikami i wieloma innymi urozmaiceniami.

 

JAK POWSTAJE FILM INSTRUKTAŻOWY?

W produkcji filmu szkoleniowego dla firm biorą udział scenarzyści, operatorzy, graficy, filmowcy i lektorzy. Możemy wykonać produkcję z naszymi aktorami, którzy poprowadzą narrację na podstawie przesłanych materiałów lub zaangażować profesjonalnego szkoleniowca.

Podczas przygotowywania filmów instruktażowych i szkoleniowych wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt filmowy i dźwiękowy oraz zaawansowane oprogramowanie. Wszystko po to, by dostarczyć najwyższej jakości treść, wartościową zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym. Filmowa produkcja instruktażowa może być doskonałym medium reklamowym, zachęcającym do zaangażowania się w działania przedsiębiorstwa.

 

Najważniejsze zalety filmów instruktażowych dla firm:

  • Produkcje o dowolnej długości, z możliwością dzielenia na pojedyncze klipy i rozdziały,

  • Jednolity proces przekazywania informacji,

  • Interesująca forma, animacje, grafiki,

  • Możliwość powrotu do poszczególnych zagadnień,

  • Możliwość zdalnej nauki poza siedzibą firmy.

 

Filmy instruktażowe w znaczący sposób przyczyniają się do ograniczenia kosztów - zamiast wynajmować szkoleniowców, salę konferencyjną i ściągać ludzi na wielogodzinne kursy, można – przynajmniej częściowo – prowadzić szkolenie zdalnie przez internet. To także atrakcyjna forma urozmaicenia szkolenia stacjonarnego.


Farmona Acidart

Film instruktażowy przeznaczony dla pracowników zakładów kosmetycznych i pokazujący sposób aplikacji preparatu AcidArt.


Farmona Skalpel

Film instruktażowy przeznaczony dla pracowników zakładów kosmetycznych i pokazujący sposób aplikacji preparatu Skalpel.


Pharmann Aesthetic

Film instruktażowy prezentujący jak używać kosmetyków z linii estetycznej firmy Pharmann.


ARC T7

Film pokazujący sposób pracy z systemem ARC T7 firmy Chesterton.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych