WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Filmy wizerunkowe i korporacyjne

dla małych firm i dużych korporacji

najwyższej jakości sprzętem

Strona główna → Oferta → Produkcja filmowa → Filmy korporacyjne i wizerunkowe

FILMY WIZERUNKOWE DLA MAŁYCH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW   

Filmy korporacyjne i wizerunkowe to jedne z najskuteczniejszych narzędzi, wykorzystywanych w public relations. Atrakcyjna forma, mocny przekaz, możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców w różnych mediach to tylko niektóre z zalet tego rodzaju reklamy. Zadaniem filmów korporacyjnych jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy, kreowanie dobrych skojarzeń oraz zaprezentowanie przedsiębiorstwa z jak najlepszej strony.

Agencja kreatywna NOXMEDIA dysponuje bogatym zapleczem sprzętowym. Podczas pracy wykorzystujemy m.in.: drony Phantom 4 oraz DJI S1000, elektro-slider, zaawansowane kamery HD i 4K oraz elektroniczny system stabilizacji obrazu Ronin-MX.

Sam sprzęt to jednak za mało, dlatego w naszej firmie pracuje grupa osób z doświadczeniem, ambicjami i głowami pełnymi pomysłów. Ściśle współpracujemy z najlepszymi w Polsce scenarzystami, operatorami i grafikami. System produkcji z udziałem wykwalifikowanych specjalistów, wykorzystujących wysokiej jakości sprzęt, umożliwia przygotowywanie profesjonalnych filmów wizerunkowych, które będą działać na korzyść klienta.

 

   KREUJEMY WIZERUNEK MARKI!   

Filmy wizerunkowe to niezwykle efektywny sposób prezentacji podczas targów branżowych, spotkań biznesowych i konferencji. Filmy korporacyjne i wizerunkowe w sposób zwięzły i atrakcyjny przekażą to, co najistotniejsze – misję firmy, wartości, zakres działalności i historię. Charakteryzują się krótkim – maksymalnie kilkuminutowym – ale mocnym przekazem, który powinien zachęcić odbiorcę do zapoznania się ofertą.

 

Wykonujemy produkcje na potrzeby małych i dużych przedsiębiorstw

  • Filmy wizerunkowe będące wizytówkami firm.

  • Filmy korporacyjne profesjonalnie przedstawiające działalność biznesu.

  • Filmy reklamowe zachęcające odbiorców do skorzystania z oferty.

 

Produkcja filmowa to proces, na który składa się wiele elementów. Na początku należy ustalić szczegółowy plan działania, scenariusz i koncepcję. Wszystkie elementy konsultowane są bezpośrednio z klientem. Po zaakceptowaniu projektu i stworzeniu scenariusza, przechodzimy do właściwej realizacji, na którą składa się: lokalna wizja na miejscu nagrania, realizacja zdjęć, montaż i postprodukcja. Klient ma bieżący wgląd na postępy, tak by wszelkie zmiany lub uwagi mogły być wprowadzane na bieżąco.

Proces realizacji filmów wizerunkowych i korporacyjnych w Noxmedia

Po zakończeniu całego procesu oddajemy gotowy film wizerunkowy, który zachęci do współpracy wielu partnerów biznesowych. Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko do stworzenia produkcji filmowej. Oferujemy profesjonalne wsparcie biznesowe, pomagamy w promocji produktów, marek i przedsięwzięć, zapewniając kompleksowe usługi video marketingowe. 


Dragon Winch - film promocyjny

Film wizerunkowy dla producenta wyciągarek samochodowych - firmy Dragon Winch. W rolach głównych Dominik Strzelec i Paulina Marciniak.


Winkhaus - film wizerunkowy

Film wizerunkowy dla firmy Winkhaus, zrealizowany z okazji 25-lecia firmy


Farmona - film korporacyjny

Film korporacyjny zrealizowany na zlecenie firmy Farmona zajmującej się produkcją naturalnych kosmetyków.


Partner Tele - film promocyjny

Film promocyjny dla krakowskiej firmy Partner Tele zajmującej się dystrybucją i produkcją akcesoriów GSM.


MK Wind - film wizerunkowy

Film prezentujący ofertę warszawskiej firmy MK Wind w zakresie sprzedaży turbin wiatrowych.


Na szlaku Ziemi Łukowskiej

Film promocyjny zrealizowany na zlecenie Lokalnej Grupy Działania Razem ku lepszej przyszłości działającej na terenie powiatów łukowskiego i ryckiego.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych