WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Filmy promocyjne i reklamowe

reklamy telewizjne

krótkie spoty reklamowe

Strona główna → Oferta → Produkcja filmowa → Filmy promocyjne i reklamowe

PRODUKCJE FILMOWE – PROMOCYJNE I REKLAMOWE DLA MAŁYCH I DUŻYCH FIRM

Filmy promocyjne i reklamowe to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form dotarcia do klienta. Codziennie mamy z nimi do czynienia. Telewizja to tylko jeden z nośników reklamy, ale niemniej ważnym medium jest przecież internet. Filmy reklamowe i promocyjne umieszczane są na kanałach YouTube oraz portalach społecznościowych typu Facebook czy Instagram. Mnogość wyświetlaczy i telebimów umożliwia także skuteczną promocję poza telewizją i internetem w miejscach użyteczności publicznej, komunikacji miejskiej oraz w lokalach gastronomicznych. Możliwości reklamy filmowej są nieograniczone.

 

CZYM MUSI CHARAKTERYZOWAĆ SIĘ FILM PROMOCYJNY?

Dobry film to taki, który trafi w gusta użytkowników, zachęci do kupna produktu lub skorzystania z oferty i jednocześnie nie będzie zbyt nachalny w swym przekazie. Kilkuminutowy lub kilkudziesięciosekundowy film promocyjny musi bezbłędnie zadziałać na odbiorcę. W krótkim czasie należy przekazać to, co najistotniejsze, tak by zainteresować potencjalnego klienta i zachęcić go do skorzystania z oferty. Powinien być ciekawy, perswazyjny i dostosowany do danej grupy docelowej. W produkcji filmów promocyjnych dla firm najważniejsze jest wyczucie i umiejętność dobrego zbalansowania przekazu pod różnych odbiorców. Tym się właśnie zajmuje agencja filmowa NOXMEDIA!

Jako studio filmowe z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jakie formy reklamy odznaczają się wysoką skutecznością i możemy zaoferować rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wykonujemy filmy i spoty reklamowe do telewizji i internetu, a także wyświetlane w przestrzeni publicznej na monitorach czy telebimach.

Tworzymy wideo content z uwzględnieniem działań marketingowych, mających na celu promocję biznesu, marki lub produktu. Współpracujemy z najlepszymi scenarzystami, operatorami i grafikami, a podczas realizacji ujęć wykorzystujemy drony nagrywające w 4K, kamery HD i 4K, systemy stabilizacji obrazu i wiele innych.

 

JAK POWSTAJE FILM PROMOCYJNY?

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 1 - słuchamy klienta

na początku przeprowadzamy dokładny wywiad i analizę potrzeb, by zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 2 - wymyślamy koncepcję

po zebraniu niezbędnych informacji zaprzęgamy do pracy naszą kreatywność i tworzymy koncepcję filmu reklamowego, która zdobędzie serca klientów.

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 3 - tworzymy scenariusz

po zaakceptowaniu koncepcji przechodzimy do opracowywania szczegółowego scenariusza, na podstawie którego powstanie film promocyjny. To ostatni koncepcyjny etap.

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 4 - robimy wizję lokalną

zanim zabierzemy się do realizacji spotu promocyjnego musimy zrobić wizję lokalną, a więc sprawdzić na ile lokalizacja będzie odpowiednia i czy nadaje się do wszystkich ujęć.

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 5 - zdjęcia

na tym etapie powstaje film, który następnie przechodzi przez cały proces montażu i postprodukcji.

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 6 - montaż

z gotowych zdjęć i ujęć wybieramy te najlepsze i montujemy je w spójną całość. Ale to jeszcze nie koniec..

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 7 - postprodukcja

na etapie postprodukcji dodawane są wszystkie efekty specjalne, graficzne i dźwiękowe. Film przechodzi ostatnią obróbkę i doszlifowanie szczegółów. 

Proces realizacji filmów promocyjnych i reklamowych w Noxmedia, krok 8 - gotowy film

Dopiero po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik oddajemy gotowy spot reklamowy.

 

Lagardere - film rekrutacyjny

Nowość w naszej ofercie czyli film rekrutacyjny. Zapytacie po co taki film? Bo jest znacznie bardzie skuteczny od zwykłego ogłoszenia o pracę.


Neuromocni - spot reklamowy

Spot dla Fundacji Bliżej Szczęścia z Tychów zachęcający do oddania 1% podatku na pomoc osobom ze schorzeniami neurologicznymi.


Trepka Construction - film reklamowy

Film pokazujący maszynowe układanie kostki brukowej przez firmę Trepka Construction.


Prezenter 3D - film reklamowy

Film promujący urządzenie do prezentacji oferty produktowej w 3D.


Brzusiaczki.pl - film reklamowy

Film reklamowy dla Brzusiaczki.pl oferującego naklejki na brzuch dla przyszłych mam i niemowląt.


Boska Cafe - film promocyjny

Film promocyjny, którego celem było zachęcenie sponsorów i darczyńców do wsparcia idei kawiarni Boska Cafe, z której zyski powędrują do fundacji 2xKochaj.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych