WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Produkcja filmowa

tworzymy filmy

promocyjne, korporacyjne, reklamowe

Strona główna → Oferta → Produkcja filmowa

PRZYGOTOWUJEMY PROFESJONALNE FILMY DLA FIRM!   

Pomagamy w kreowaniu wizerunku marki, promocji i tworzeniu pozytywnych relacji pomiędzy przedsiębiorstwem a klientami i partnerami biznesowymi. Filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe czy korporacyjne to potężna broń marketingowa. Warto ją umiejętnie wykorzystywać w celu budowania mocnej pozycji marki na rynku i dotarcia do szerokiego grona klientów. Powierzając to zadanie naszej agencji reklamowej, posiadającej bogate doświadczenie i zaplecze sprzętowe, zyskasz pewność, że spot reklamowy będzie stanowił atrakcyjną i przyciągającą wizytówkę Twojej firmy.

 

 JAK POWSTAJE FILM?

Realizacja dobrego filmu promocyjnego na potrzeby szeroko rozumianego biznesu nie jest łatwym zadaniem. Od wielu lat, z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, zajmujemy się przygotowywaniem różnego rodzaju produkcji filmowych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, uprzednio wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania klienta. Następnie opracowujemy wstępną koncepcję – nasze pomysły i propozycje jak stworzyć film, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania klienta.

Proces realizacji filmów w Noxmedia, faza koncepcyjna

Zawsze dajemy z siebie 100% energii i kreatywności, by finalny produkt zachwycił nie tylko zamawiającego, ale przede wszystkim odbiorców, do których jest kierowany przekaz. Do realizacji przechodzimy dopiero po pełnej akceptacji projektu i na każdym etapie współpracujemy z klientem.

Proces realizacji filmów w Noxmedia, faza produkcyjna

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STUDIO FILMOWE NOXMEDIA?

Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową, zajmującą się szeroko rozumianym video marketingiem i produkcjami filmowymi. Pomagamy w promocji produktów i firm, a także zajmujemy się opracowywaniem działań marketingowych, opartych na wideo promocji. To właśnie nasze studio zostało uhonorowane specjalną nagrodą festiwalu filmów turystycznych FilmAT za film dokumentalny „Na Szlaku Ziemi Łukowskiej”, zrealizowany dla LGD Łuków.

Mamy na koncie wiele realizacji reklamowych, korporacyjnych czy wizerunkowych, a także filmy instruktażowe oraz videorelacje i videoreportaże. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w takich miastach jak: Katowice, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin i wiele innych.

 

NOXMEDIA – Twoje studio filmowe

 • Atrakcyjna forma dopasowana do odbiorcy.

 • Zespół profesjonalistów pracujących nad powstaniem filmu.

 • Współpracujemy z najlepszymi scenarzystami, operatorami i grafikami.

 • Wykorzystujemy zaawansowany rozwiązania sprzętowe

 • Oferujemy kompleksowy proces produkcji i postprodukcji.

 

NASZE PRODUKCJE FILMOWE REALIZUJEMY SPRZĘTEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dbając o wysoki standard usług, pracujemy tylko na sprzęcie gwarantującym doskonałe ujęcia, ostrość obrazu i dynamikę. Podczas nagrań wykorzystujemy:

 • dron Phantom 4 z kamerą 4K,  zobacz

 • dron DJI S1000 z gimbalem Ronin-MX dający możliwość wykorzystania dowolnej kamery z dowolnym obiektywem,  zobacz

 • kran kamerowy,

 • elektro-slider,

 • zaawansowane kamery HD i 4K marki Sony z funkcją slowmotion oraz obiektywy Canon,

 • elektroniczny system stabilizacji obrazu Ronin-MX,

 • i wiele innych.

 

NOXMEDIA filmy promocyjne Śląsk, zajmuje się produkcją spotów promocyjnych i korporacyjnych, filmów instruktażowych, spotów reklamowych, videoreportaży z imprez, teledysków oraz innych form filmowych.


Dragon Winch - film promocyjny

Film wizerunkowy dla producenta wyciągarek samochodowych - firmy Dragon Winch. W rolach głównych Dominik Strzelec i Paulina Marciniak.


Winkhaus - film wizerunkowy

Film wizerunkowy dla firmy Winkhaus, zrealizowany z okazji 25-lecia firmy


Farmona - film korporacyjny

Film korporacyjny zrealizowany na zlecenie firmy Farmona zajmującej się produkcją naturalnych kosmetyków.


Partner Tele - film promocyjny

Film promocyjny dla krakowskiej firmy Partner Tele zajmującej się dystrybucją i produkcją akcesoriów GSM.


MK Wind - film wizerunkowy

Film prezentujący ofertę warszawskiej firmy MK Wind w zakresie sprzedaży turbin wiatrowych.


Na szlaku Ziemi Łukowskiej

Film promocyjny zrealizowany na zlecenie Lokalnej Grupy Działania Razem ku lepszej przyszłości działającej na terenie powiatów łukowskiego i ryckiego.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych