WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Reportaże i videorelacje

relacje z firmowych eventów

Strona główna → Oferta → Produkcja filmowa → Reportaże i videorelacje

MARKETING CZASU RZECZYWISTEGO – REPORTAŻE I VIDEORELACJE

Promocja firmy to nie tylko filmy reklamowe, spoty promocyjne czy produkcje wizerunkowe. To także reportaże filmowe z wydarzeń, spotkań biznesowych i targów, reportaże, wywiady i wszystkie inne działania związane z branżą, w której działa Twoja firma. Niezależnie od tego, gdzie dzieją się ciekawe rzeczy, możemy być tam razem z Twoją firmą, by przygotować reportaż lub videorelację.

 

STUDIO FILMOWE NOXMEDIA – JESTEŚMY W CENTRUM WYDARZEŃ

Gdziekolwiek dzieje się coś ważnego i chcesz to uwiecznić możemy tam być z Tobą. Siedziba naszej firmy znajduje się na Śląsku, ale działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w Katowicach, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy i Lublinie. Na miejsce zabieramy cały niezbędny sprzęt, by wykonać efektowne i niebanalne ujęcia reporterskie.

Do produkcji filmów dla firm wykorzystujemy m.in.:

  • drony Phantom 4 oraz DJI S1000,

  • kran kamerowy,

  • elektro-slider,

  • kamery HD i 4K z funkcją slowmotion,

  • obiektywy Canon,

  • elektroiniczny system stabilizacji obrazu Ronin-MX.

 

Przy realizacji reportaży filmowych, videorelacji, filmów promocyjnych i spotów reklamowych pracują nasi najlepsi ludzie, doskonale znający technikę filmową. Ponadto stale współpracujemy z profesjonalnymi operatorami i reporterami, którzy uwiecznią każdą najważniejszą chwilę i przedstawią ją w atrakcyjny sposób.

 

  • Reportaż jest dziennikarską formą przedstawienia pewnego ważnego wydarzenia. I chociaż najczęściej spotykamy się z nim w telewizji oglądając programy informacyjne, będzie także doskonałą formą promocji Twojej firmy. Reportaż może przedstawiać Twoje prywatne wrażenia albo stanowić udokumentowanie branżowego eventu.

  • Videorelacja to z kolei bezpośredni zapis filmowy z określonego wydarzenia, materiał relacjonujący przebieg spotkania. To popularna i skuteczna forma kreowania wizerunku marki, jako aktywnie biorącej udział w ważnych wydarzeniach, związanych z branżą.

 

Obie formy oprócz treści informacyjnej mogą być bardzo dobrą pomocą marketingową, promującą firmę, jako aktywnego uczestnika ważnych eventów branżowych. Mogą również zawierać treści reklamowe i promujące markę. Wszystko zależy od potrzeb klienta.

W agencji reklamowej i studiu filmowym NOXMEDIA zajmujemy się produkcją filmów każdego rodzaju: od spotów reklamowych, poprzez filmy wizerunkowe i korporacyjne, aż po reportaże filmowe i videorelacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produkcjami i zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty.  


Intel Extreme Masters 2017 - relacja ze stanowiska Steelseries

Relacja filmowa ze stanowiska SteelSeries podczas Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach.


Winkhaus - relacja z gali

Relacja filmowa z gali z okazji 25-lecia obecności firmy Winkhaus w Polsce.


Media Markt na Poznań Game Arena 2017

Relacja ze stoiska MediaMarkt podczas Poznań Game Arena 2017


PGA 2016 - relacja ze stanowiska Media Markt

Obszerna relacja ze stanowiska Media Markt podczas Poznań Game Arena 2016.


PGA 2016 - relacja ze stanowiska SteelSeries

Obszerna relacja ze stanowiska SteelSeries podczas Poznań Game Arena 2016 połączona z promocją nowego modelu słuchawek.


VSoft 2017 - videorealcja z eventu pracowniczego

Videorelacja z eventu dla pracowników krakowskiej firmy VSoft. Impreza odbyła się w Ogrodzieńcu i okolicach.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych