WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ
WYBIERZ KATEGORIĘ


ZAMKNIJ

Zdjęcia lotnicze z drona

zdjęcia z powietrza do celów reklamowych

Strona główna → Oferta → Filmy i zdjęcia lotnicze z drona → Zdjęcia lotnicze z drona

ZDJĘCIA LOTNICZE Z DRONA

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia lotnicze na potrzeby reklamy, marketingu i innych form prezentacji. Dysponujemy dwoma, zaawansowanymi technicznie dronami, które robią doskonałe zdjęcia z wysokości. To świetny sposób przedstawienia miejsca, budynku, inwestycji, imprezy masowej czy też uroczystości, gdy chcemy uchwycić całość wydarzenia, a nie jedynie pewien wycinek. Do najbardziej wymagających produkcji wykorzystujemy dużego drona DJI S1000 z gimbalem Ronin-MX i aparatem Canon 5D, pozwalającego na wykonywanie fotografii o rozdzielczości 5616x3744 px. Do zdjęć lotniczych wewnątrz obiektów np. hal produkcyjnych czy innych zamkniętych przestrzeni używamy mniejszego, ale równie funkcjonalnego drona Phantom 4.

 

PORÓWNANIE NASZYCH DRONÓW

 

DJI Phantom 4

DJI S1000 + Ronin-MX

Czas pojedynczego lotu 15-20 minut 8-10 minut
Aparat P4 Canon 5D mk3
Rozdzielczość i format zdjęć 4000x3000 px, RAW, DNG 5616x3744 px, RAW, CR2
Obiektyw odpowiednik 20mm dowolny: 14-100 mm
Rekomendowane zastosowanie Zdjęcia wewnątrz pomieszczeń (np. hale produkcyjne, magazyny); lokalizacje z gęstą zabudową Projekty, gdzie liczy się najwyższa jakość obrazu; zdjęcia po zmroku.
Ceny od 400 PLN netto od 1200 PLN netto

 

Ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców i inwestorów poszukujących atrakcyjnych rozwiązań marketingowych. Zdjęcia lotnicze przedstawiają promowany obiekt z zupełnie innej perspektywy. To także propozycja dla osób prywatnych, właścicieli hoteli, obiektów wypoczynkowych i organizatorów eventów. Z przyjemnością podejmiemy również współpracę z agencjami reklamowymi w zakresie wykonania zdjęć lotniczych.  

 

cennik Phantom 4                     cennik S1000 + Ronin-MX + canon 5d

 

W naszej ofercie poza profesjonalnymi zdjęciami lotniczymi, posiadamy także filmowanie dronem.

Dom produkcyjny NOX MEDIA powstał na bazie zamiłowania do grafiki, połączonego z fascynacją produkcją filmową. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, iż naszą domeną staną się profesjonalne filmy reklamowe, a także spoty i animacje o różnych charakterze. Dzięki sprawnej współpracy wewnątrz naszego zespołu oraz wysokim kwalifikacjom wszystkich jego członków, nasze produkty spełniają oczekiwania bardzo wymagających Klientów.

Działamy między innymi na terenie: Katowic, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina...


tel. 885 807 321        e-mailinfo@noxmedia.pl
Noxmedia, woj. śląskie, 43-140 Lędziny, Pokoju 130

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych